+370 655 05259 (Skambučiai priimami VISĄ PARĄ)

Laidojimo biuras Kaune

 

 

 

Laidojimo biuras "Amžinybės sala" igijo nepriekaištinga reputacija, tai mūsų profesionalumo ir operatyvumo įrodymas. Mes nuolat stengėmės tobulėti – tiek įsigydami geresnę mūsų darbui reikalingą techniką, tiek įgydami šioje srityje būtinų psichologinių savybių: nuoširdumą, tolerantiškumą, gailestingumą, užuojautą, empatiškumą

Laidojimo biuro „Amžinybės sala“ tikslas – profesionalios laidojimo paslaugos, užtikrinant, kad paskutinė velionio kelionė į „Amžinybės salą“ būtų lydima deramos pagarbos ir rimties. Kompetetingų darbuotojų komandair humaniškas požiūris leidžia įgyvendinti šį tikslą. Mes tikime, kad svetimo skausmo nebūna, todėl, susidūrus su mirtimi, esame pasirengę pasidalinti skausmu ir padėti bet kuriuo paros metu. Esame lankstūs įvairiais klausimais.

 

Jūsų pasitikėjimas mumis sunkią gyvenimo akimirką skatina tobulėti savo veiklos srityje, ieškoti inovacinių sprendimų ir teikti paslaugas taip, kad Jūsų netekties skausmo netemdytų papildomi rūpesčiai. Mūsų prioritetas – pagarba mirusiesiems ir užuojauta jų artimiesiems, todėl visada orientuojamės į savo klientų poreikius, jų tenkinimą. Kreipkitės į mus visą parą – mes nuridensime laidojimo rūpesčius nuo Jūsų pečių.

Laidojim biuras Kaune "Amžinybės sala" veikia visą parą. Skambinkite telefonu +370 655 05259